“U BEFASUAM”/ Damiano i “Big Brother” kapet mat në dhomë me 5 femra LAKURIQ (FOTO) – AlpeGossip
“U BEFASUAM”/ Damiano i “Big Brother” kapet mat në dhomë me 5 femra LAKURIQ (FOTO)

“U BEFASUAM”/ Damiano i “Big Brother” kapet mat në dhomë me 5 femra LAKURIQ (FOTO)

Ndonëse “Big Brother 9” ka më shumë se një vit që ka mbaruar, disa prej ish-banorëve vazhdojnë të jenë të shumë komentuar në media. Një prej tyre është Damiano Agalliu, ish-banori i cili pas Big Brother, mori famë si këngëtar dhe ka realizuar disa projekte muzikore.
Damiano tërheq shpesh vëmendjen edhe me postimet e tij në Instagram, por me postimin e fundit i ka habitur të gjithë. Ish-banori shfaqet duke bërë selfie në një dhomë me 5 vajza lakuriq të cilat i kanë mbuluar asetet me anë të armëve që mbajnë në duar.

“Lufta e 3 botrore sapo nisi”, shkruan Damiano ndërkohë që kjo foto e tij ka shkaktuar komente të shumta. Nuk dihet ende nëse Damiano po realizon ndonjë videoklip dhe vajzat janë figurante.