RAKIA CHALLENGE/ Gent Fatali na sjell versionin e ri të KEKE (FOTO) - AlpeGossip
RAKIA CHALLENGE/ Gent Fatali na sjell versionin e ri të KEKE (FOTO)

RAKIA CHALLENGE/ Gent Fatali na sjell versionin e ri të KEKE (FOTO)

Reperi i johur Gent Fatali është tepër aktiv në rrjtet sociale.

Këngëtari i shum hiteve dhe bashkëpunimeve të sukseshme tërheq vëmendjen kësaj radhe me videon e postuar në rrjetin socal instagram.

Kënga e drake është bërë virale por Genti e sjell në versionin e tij Rakia challenge .