JO MË ME FLOKË TË KUQE/ Ja çfarë ngjyre ka zgjedhur Eni Koçi tani (FOTO) – AlpeGossip
JO MË ME FLOKË TË KUQE/ Ja çfarë ngjyre ka zgjedhur Eni Koçi tani (FOTO)

JO MË ME FLOKË TË KUQE/ Ja çfarë ngjyre ka zgjedhur Eni Koçi tani (FOTO)

Eni Koçi nuk ndalet me ndryshimin e ngjyrave të flokëve kohët e fundit. Për disa ditë këngëtarja bukuroshe u pa me flokë të kuqe, ngjyrë e cila i shkonte shumë megjithatë ajo nuk e mbajti për shumë gjatë.

Sot Eni ka ndryshuar sërish pamjen dhe në postimet në Instagram tregon se i ka lyer flokët ngjyrë rozë.

Ashtu si edhe ngjyrat e tjera, edhe floku rozë i shkon shumë Enit e cila shprehet se është shumë e lumtur me rezultatin.

Këngëtarja po punon edhe për një këngë të re prandaj pritet që edhe në videoklip të shfaqet me këtë pamje.