“2 PALË ATLETE DHE 3 BLUZE KALOJMË VITIN”/ Arjola Shehu qenka pa komplekse dhe ne e kuptuam tani (FOTO) – AlpeGossip
“2 PALË ATLETE DHE 3 BLUZE KALOJMË VITIN”/ Arjola Shehu qenka pa komplekse dhe ne e kuptuam tani (FOTO)

“2 PALË ATLETE DHE 3 BLUZE KALOJMË VITIN”/ Arjola Shehu qenka pa komplekse dhe ne e kuptuam tani (FOTO)

Arjola Shehu është një ndër  moderatoret e cilla së fundmi po përflitet  për një lidhje të mundshme me fustbollistin e  njohur Strakoshën.

Ajo dallohet për fizikun e gjatë dhe daljet serioze në ekran. Moderatorja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja.  Mirëpo duke vëzhguar llogarinë e moderatores  këto detaje na tërhoqen vëmendjen dhe na bën shumë përshtypje.

Arjola  në daljet e saj televizizve ose në përditshmëri shfaqet me veshje të njëjta apo këpucë. Mund ta themi me plot bindje se dhe ne tani e mësum se cila është garderoba e Arjola Shehut.

Mjaftojn një palë atlete të bardha, bluze me lule, pantallona serioze,xhinse dhe mund ti veshim kudo që të shkojmë.

Epo nuk e dimë nëse Arjola nuk i kushton rëndësi look-ut apo është femër pa komplekse.

AlpeNews.al