“E DREJTOJ KURORËN TIME”/ Adrola Dushi emocionon me dedikim: Kur ndihem e pavlerë, kujtoj e kujt… (FOTO) – AlpeGossip
“E DREJTOJ KURORËN TIME”/ Adrola Dushi emocionon me dedikim: Kur ndihem e pavlerë, kujtoj e kujt… (FOTO)

“E DREJTOJ KURORËN TIME”/ Adrola Dushi emocionon me dedikim: Kur ndihem e pavlerë, kujtoj e kujt… (FOTO)

Modelja shqiptare, Adrola Dushi ka bërë një dedikim mjaft të veçantë për prindërit e saj.

Dushi ka postuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet përkrah nënës dhe babait.

“Ne ditet me te erreta, kur ndjehem e papershtatshme, e pavlere dhe jo e dashur. E kujtoj e bija e kujt jam dhe e drejtoj kuroren time.🙏🏼

Modelja shihet që ka një ngjashmëri të madhe me të atin, dhe nuk është hera e parë që në e prezanton atë.