NGA MODERIMI NË POLITIKË/ Prezantuesja vihet në siklet gjatë emisionit, nuk njeh asnjë… (VIDEO) – AlpeGossip
NGA MODERIMI NË POLITIKË/ Prezantuesja vihet në siklet gjatë emisionit, nuk njeh asnjë… (VIDEO)

NGA MODERIMI NË POLITIKË/ Prezantuesja vihet në siklet gjatë emisionit, nuk njeh asnjë… (VIDEO)

Moderatorja e njohur kosovare, ka vendosur të eksplorojë një tjetër fushë, atë të politikës. Arta Nitaj është bërë pjesë e Partisë Demokratike të Kosovës. Lajmin e ka bërë me dije vetë përmes një postimi në rrjete sociale.

arta-nitaj

Por pavarësisht se ka aderuar në këtë parti, Arta Nitaj nuk ia ka haberin për ndonjë arritje sado të vogël të kësaj partie, shkruan GazetaBlic.

E ftuar në emisionin “Debat Plus” aktorja dhe moderatorja u shpreh se nuk është e informuar për atë çfarë ka bërë kryetari i partisë.

“Nuk mund të permend se mundem me qenë gabim. Nuk kam qenë e involvume, pasi dhe kam qenë në fushë tjetër, kam qenë në moderim për sportin. Nuk jam shumë e informuar për atë që ka bërë kryetari Kadri Veseli.

Screenshot_3-43arta nitajScreenshot_7-21Screenshot_4-39