NUK KANË GUXIM TA PRANOJNË/ Këto FOTO të Melisës dhe Andit në momente intime trgojnë gjithçka mbi lidhjen e tyre – AlpeGossip
NUK KANË GUXIM TA PRANOJNË/ Këto FOTO të Melisës dhe Andit në momente intime trgojnë gjithçka mbi lidhjen e tyre

NUK KANË GUXIM TA PRANOJNË/ Këto FOTO të Melisës dhe Andit në momente intime trgojnë gjithçka mbi lidhjen e tyre

Andi e Melisa vazhdimisht e kanë mohuar të kenë një lidhje me njëri-tjetrin, por ndryshe kanë treguar fotot ku janë kapur mat. Këtë herë “Vipat e Bllokut” kanë publikuar disa foto ku çifti shfaqen në një festë private ku kanë qenë të ftuar.

Situata ka qenë e nxehtë deri në pikën që Andi ka hequr këmishën teksa shihet duke kërcyer me Melisën i përqafuar. Andi së shpejti do të shfaqet edhe në klipin e ri të Melisës, e cila pas daljes nga “Përputhen” i është futur muzikës.