NGA KËMISHAT E DERI TEK FUNDET/ 6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë të dukeni super chic – AlpeGossip
NGA KËMISHAT E DERI TEK FUNDET/ 6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë të dukeni super chic

NGA KËMISHAT E DERI TEK FUNDET/ 6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë të dukeni super chic

Sa më shumë kalon koha, aq më tepër kupton se të qënit i thjeshtë, minimalist dhe praktik është gjithmonë ekstra- sepse dukesh chic dhe elegante!

Gjithsesi, nëse keni mbaruar me eksperimentet dhe trendet e kohëve të fundit, kthehuni tek baza, tek klasikja dhe rehatia…Eshtë verë dhe çfarë më pak duam është të nderlikojmë veshjen. 6 kombinime lehtësisht të kopjueshme dhe fare minimaliste me të cilat do të dukeni super chic, i gjeni në vijim.

1.Këmishë e bardhë, crop top, pantallona lino të bardha dhe një kapele kovë

6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë

2.Pantallona të gjata lino, të kombinuara kështu!

6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë

3. Fustan i zi i gjatë, me shumë rripa në të

6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë

4. Një fund mëndafsh, një bluzë e thjeshtë dhe sandalet e preferuara të verës.

6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë

5. Xhinse të bardha të shkurtra, këmishë dhe crop top/ bikini

6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë

6. Pantallona të lirshme dhe një kanotjere asimetrike

6 kombinime minimaliste dhe fare të thjeshta që ju bëjnë

Burimi: Who What Wear