CAPITAL T NUK I “NDAHET” LUKSIT/ Ja sa kushton VESHJA e tij e fundit (ÇMIMI) – AlpeGossip
CAPITAL T NUK I “NDAHET” LUKSIT/ Ja sa kushton VESHJA e tij e fundit (ÇMIMI)

CAPITAL T NUK I “NDAHET” LUKSIT/ Ja sa kushton VESHJA e tij e fundit (ÇMIMI)

Capital T është një nga këngëtarët më të famshëm shqiptar. Ai numëron suksese të shumta dhe dëgjohet nga të gjithë.

Capitali është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku shumë shpesh bën postime në lidhje me projektet e tij por dhe me jetën personale, duke i mbajtur kështu fansat gjatë gjithë kohës në dijeni se çfarë ai bën.

Në një foto të fundit që ai ka postuar, përveç komplimentave të ndryshme që ka marrë nga ndjekësit diçka na ka tërhequr vëmendjen. Veshja e tij ”modeste”.

Sipas faqes What They Wearin këto veshje të tij arrijnë të kapin shumën prej 854€ .

Syzet markës ”Louis Vuitton” kapin shifrën 585€ ndërsa bluza ngjyrë blu i përket firmës ”Stone Island” dhe kushton vetëm 269€.

/AlpeGossip.al