NUK DO E NJIHNI/ Ledina Çelo bëhet nostalgjike, poston FOTON e para shumë viteve kur ka qenë brune – AlpeGossip
NUK DO E NJIHNI/ Ledina Çelo bëhet nostalgjike, poston FOTON e para shumë viteve kur ka qenë brune

NUK DO E NJIHNI/ Ledina Çelo bëhet nostalgjike, poston FOTON e para shumë viteve kur ka qenë brune

Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo po jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Vazhdimisht në rrjete sociale ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve me jetën e saj super luksoze, shtëpinë moderne e pushimet e shumta në vende të ndryshme të botës.

Ledina është mama e dy fëmijëve, me të cilën ndan shpesh foto e video në rrjete sociale.

Megjithëse ka vite që është bërë nënë, këngëtarja vazhdon të ruajë pamjen e saj seksi e vajzërore, ndërkohë që së fundmi është bërë nostalgjike për vitet e vjetra.

Ajo ka kujtuar me mall vitin 1997, kur ishte shumë më e re në moshë dhe kishte flokë të palyer.

Në profilin e saj, Ledina ka ndarë foton e vjetër ku ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit.

Madje, këngëtaren e kanë krahasuar edhe me modelen Irina Shayk.

Në nëntor të vitit që lamë pas, Ledina iu rikthye muzikës duke publikuar një këngë të re, e cila titullohet “C’est la vie”.

Me këtë këngë, ajo i ka hequr mallin fansave të saj, të cilëve i kishte munguar prej kohësh.