E dogjën gocat! Shumë alkool dhe meshkuj muskulozë, Afërdita Dreshajn e trajtojnë si princeshë në...(VIDEO) - AlpeGossip
E dogjën gocat! Shumë alkool dhe meshkuj muskulozë, Afërdita Dreshajn e trajtojnë si princeshë në…(VIDEO)

E dogjën gocat! Shumë alkool dhe meshkuj muskulozë, Afërdita Dreshajn e trajtojnë si princeshë në…(VIDEO)

Beqarisë po i vjen fundi dhe mesa duket Afërdita Dreshja po mundohet t’i shijojë në maksimumin e mundshëm momentet e festës.

Bukuroshja dhe miket e saj ndodhen në Las Vegas, në një nga destinacionet më të preferuara për djemtë dhe vajzat që duan “të harbohen” në fundin e periudhës së tyre si beqarë.

Si një film amerikanë dhe duket se Afërdita me miket saj e kanë kallur atmosferën në resortin ku po festojnë.

Shumë alkool, femra seksi dhe meshkujt muskulozë janë disa nga detajet më të çmendura të festës që Afërdita na ka treguar me postimet në Instastory.

Jo vetëm kaq por këngëtaren po e trajtojnë si princeshë, ku katër meshkujt e mbajnë në peshë në shezlonin që është ulur.

Afërdita me siguri do të jetë kënaqur, po Jakub si ndihet? A do të jetë bërë ai xhelozë?