GATI PËR VERËN/ Kida zbulon rezultatet e palestrës dhe na habiti (FOTO) – AlpeGossip
GATI PËR VERËN/ Kida zbulon rezultatet e palestrës dhe na habiti (FOTO)

GATI PËR VERËN/ Kida zbulon rezultatet e palestrës dhe na habiti (FOTO)

Këngëtarja Kida merr gjithë dashurinë e publikut pas publikimeve të këngëve të saj, por jo vetëm. Megjithëse për jetën personale dhe familjare të saj dimë shumë pak, kur vjen puna tek përditshmëria, puna me projektet, miqësitë dhe aktivitete e ditës, Kida na tregon nga pak çdo ditë.

Prej kohësh, bukuroshja e ekranit ka zbuluar se adhuron palestrën dhe kujdeset shumë për fizikun e saj. Të qenurit e rregullt në stërvitje duket se ka dhënë rezultatet e saj. Me anë të një fotoje të publikuar pak minuta më parë ku Kida ka nxjerrë në pah pjesën e sipërme të trupit, ku bie në sy barku i formuar dhe fiziku shumë i mirë.

Këngëtarja është kujdesur që të mos ketë një pamje të ekzagjeruar, por një trup të tonifikuar dukshëm dhe gati për verën.

Pas kësaj fotoje, mbase edhe ju do merrni dozën e nevojshme të frymëzimit që ju nevojitet për të nisur punën me trupin tuaj. Mos harroni që vera është pranë