“DO MË SHIKONI EDHE MË KEQ”/ Olta tregon porosinë e Dorit për DWTS – AlpeGossip
“DO MË SHIKONI EDHE MË KEQ”/ Olta tregon porosinë e Dorit për DWTS

“DO MË SHIKONI EDHE MË KEQ”/ Olta tregon porosinë e Dorit për DWTS

Olta Gixhari këtë sezon është pjesë e jurisë së “DWTS” krah Ilir Shaqirit, Valbona Selimllarit dhe Lori Balës. Ish-banorja e BBV është komentuar shumë për debatet dhe gjatë një interviste për “DWTS Fan Club”, tha se do vazhdojë akoma pasi edhe bashkëshorti, Dori e mbështet.

“Dori burri im, më thotë ‘Bravo zemër, vazhdo kësht’u. Derisa vazhdoj të jem kështu dhe do më shikoni dhe më keq, do të thotë se ai më mbështet, tha duke qeshur Olta.