5 KOMBINIME “COOL”/ Ja si t’i veshësh xhinset e bardha gjatë DIMRIT (FOTO) – AlpeGossip
5 KOMBINIME “COOL”/ Ja si t’i veshësh xhinset e bardha gjatë DIMRIT (FOTO)

5 KOMBINIME “COOL”/ Ja si t’i veshësh xhinset e bardha gjatë DIMRIT (FOTO)

Kur vjen puna te xhinset e bardha, përgjithësisht stepemi për dy arsye: 1. s’dimë si t’i veshim dhe 2. s’dimë nëse vishen gjatë muajve të ftohtë. Për të rrëzuar mite apo për të larguar çdo pyetje të mundshme, më poshtë do të gjeni disa ide interesante me kryefjalë, xhinset e bardha!