“PO ZHVILLOJ HUMORIN…”/ J ku do ta shikojmë Krist Aliajn së shpejti! – AlpeGossip
“PO ZHVILLOJ HUMORIN…”/ J ku do ta shikojmë Krist Aliajn së shpejti!

“PO ZHVILLOJ HUMORIN…”/ J ku do ta shikojmë Krist Aliajn së shpejti!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Pas mbarimit të “BBV2” shumë prej banorëve edhe Krist Aliaj ka qenë i ftuar në shumë intervista dhe emisione të ndryshme. Ditën e sotme Kristi me anë të një Instastory ka treguar se ditën e diel do të jetë i ftuar në spektaklin e humorit “Portokalli”. Duke postuar një foto nga skena e spektaklit Kristi ka shkruar:

Unë po zhvilloj humorin tim

"Po zhvilloj humorin...", ja ku do ta shikojmë Krist Aliajn