PËR VAJZAT ME GJOKS TË MADH/ Ja 10 brandet e njohura botërisht që kanë veshjet perfekte (FOTO) – AlpeGossip
PËR VAJZAT ME GJOKS TË MADH/ Ja 10 brandet e njohura botërisht që kanë veshjet perfekte (FOTO)

PËR VAJZAT ME GJOKS TË MADH/ Ja 10 brandet e njohura botërisht që kanë veshjet perfekte (FOTO)

Gjoksi i madh shperherë konsiderohet si mjaft i bukur dhe u jep vajzave shumë vetëbesim por ndonjëherë të kesh një të tillë është pak e sikletshme. Kjo ndodh sepse jo gjithnjë veshjet u përshtaten madhësisë së tij.

Me siguri ju ka ndodhur që një veshje t’ju pëleqejë shumë, por madhësia e tij nuk ju lejon ti blini.

Për t’ju ardhur në ndihmë këtyre vajzave, alpenews.al ju prezanton me 10 brandet qe shesin veshje të tilla e mjaft të përshtatshme.

Më poshtë u njohim me këto brende dhe disa prej veshjeve që prodhojnë:

Evans 

ASOS

Wolf & Whistles

River Island

Violeta by Mango

H&M+

Dorothy Perkins Curve

Warehouse

Equipment

COS

/AlpeNews.al