NA HABITI/ Pasi u deklarua vetëm për Ledjanën, Mevlani bën veprimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
NA HABITI/ Pasi u deklarua vetëm për Ledjanën, Mevlani bën veprimin e papritur (FOTO)

NA HABITI/ Pasi u deklarua vetëm për Ledjanën, Mevlani bën veprimin e papritur (FOTO)

Pas 8 muajsh në ‘Përputhen’, Mevlani u deklarua vetëm për Ledjanën. “Aty brenda jam vetëm për ty, nuk shoh njeri tjetër”, i tha ai. Të njëjtën gjë i tha më pas dhe Ledjana, duke krijuar çiftin më të ri në program.

Mirëpo, menjëherë pas deklaratës së tij, Mevlani i ka habitur të gjithë. Ai i ka nga rrjetet sociale të gjitha fshirë fotot me konkurrenten dhe arsyeja nuk është bërë e ditur.

Kujtojmë se ditën e djeshme Antonela u shpreh se ata të dy po aktrojnë dhe se nuk kanë ndjenja të vërteta për njëri-tjetrin.