PAK DITËSH U PËRFOL PËR LIDHJE ME ANËN/ Publikohen FOTOT e Arjonit me modelen në vaskë – AlpeGossip
PAK DITËSH U PËRFOL PËR LIDHJE ME ANËN/ Publikohen FOTOT e Arjonit me modelen në vaskë

PAK DITËSH U PËRFOL PËR LIDHJE ME ANËN/ Publikohen FOTOT e Arjonit me modelen në vaskë

Arjon Luli rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve disa javë më parë për shkak të fotos që publikoi në rrjetet sociale, ku shfaqej në shtrat me Ana Lleshin.

Teksa pranoi publikisht se kishte shprehur dëshirën për të krijuar një familje me Anën, disa foto të tjera po qarkullojnë në rrjet.

Arjoni shfaqet nën shoqërinë e modeles së njohur, Serena Sula. Ata shfaqen të dy në vaskë dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, pasi Luli shihet duke i prekur edhe të pasmet.

Konkurrenti i “Për’puthen” hodhi poshtë pothuajse çdo gjë që 26-vjeçarja, Ana Lleshi, kishte thënë në lidhje me historinë që fshihej pas atyre pamjeve, duke thënë se ajo është një femër shumë dinake.