“MË LËR SE MË SHQEVE…”/ Menduan se i kanë kamerat e fikura, ja çfarë bën Ana me Arbrin në takimin e tyre (VIDEO) – AlpeGossip
“MË LËR SE MË SHQEVE…”/ Menduan se i kanë kamerat e fikura, ja çfarë bën Ana me Arbrin në takimin e tyre (VIDEO)

“MË LËR SE MË SHQEVE…”/ Menduan se i kanë kamerat e fikura, ja çfarë bën Ana me Arbrin në takimin e tyre (VIDEO)

Takimi i Anës dhe Arbrit në Përputhen ishte plot me të papritura.

Ndërsa të dy ata mendonin se kamerat ishin fikur, edhe nën efektin e verës, u’ çliruan’ disi drejt njeri tjetrit.

Mes tyre pati përqafime dhe ngacmime dhe batuta.

Dialogu

Arbri: Hiqi këto

Ana: Lëri ore

Arbri: Po shikoje këtë ambient, a shkojnë këto taka?

Ana: Po shkojnë

Arbri: Jo nuk shkojnë fare

Ana: Ore më lër se më shqeve, ça pate ti? Dua të marr veten, ju lutem më lini

Arbri: Hajde këtu, mos bëj rolin e viktimës kot

Ana: Ti nuk di ça po flet tani, merre xhupin aty e hajde ikim

Arbri: Ta heq fare këtë (zbërthen këmishën)

Ana: Pse e duron të ftohtin? Hajde ikim