Pas Lori Hoxhës, fansat “masakrojnë” këngëtaren shqiptare për PHOTOSHOP: E ke zgjatur si lopatë moj… (FOTO) – AlpeGossip
Pas Lori Hoxhës, fansat “masakrojnë” këngëtaren shqiptare për PHOTOSHOP: E ke zgjatur si lopatë moj… (FOTO)

Pas Lori Hoxhës, fansat “masakrojnë” këngëtaren shqiptare për PHOTOSHOP: E ke zgjatur si lopatë moj… (FOTO)

Vajzat e njohura të showbiz-it shqiptar shpesh here akuzohen nga publiku për përdorim ‘photoshop’. Herë herë fansat dalin të kenë të drejte, por me rastin e djeshëm të Lorit gabuan. Madje vetë Lori ua tregoi se nuk kishte përdorur ‘photoshop’ duke afruar pjesën e gishtave dhe u thotë se i ka mjaft mirë.

Por sot ‘pre’ e këtyre komenteve është këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku. Një foto e postuar së fundmi nga vetë ajo në Instagram ka bërë që shumë fansa të shkruajnë se ka përdorur ‘photoshop’ te këmbët e saj dhe më poshtë mund të shihni foton dhe komentet.