“DO BASHKËPUNOSH ME DAFINËN APO BËHET XHELOZE SARA?” Ledri u “mbyll” gojën të gjithëve me përgjigjen – AlpeGossip
“DO BASHKËPUNOSH ME DAFINËN APO BËHET XHELOZE SARA?” Ledri u “mbyll” gojën të gjithëve me përgjigjen

“DO BASHKËPUNOSH ME DAFINËN APO BËHET XHELOZE SARA?” Ledri u “mbyll” gojën të gjithëve me përgjigjen

Ledri Vula ishte i ftuari special për puntatën e fundit të emisionit “Soiree” me Jonida Shehun i cili ka bërë një rrëfim si asnjëherë më parë.

Duke rikujtuar fillimet e tij dhe për të arritur tek kulmi i suksesit që po përjeton tani, Ledri Vula i ka rrëfyer të gjitha.

Ama sigurisht që një pyetje është rrotulluar edhe për Dafina Zeqirin, i cili shumë kohë më herët ka përjetuar një romancë.

Kjo pyetje ka ardhur nga një fanse që ka shkruajtur në Instagram-in e “Soiree”.

A do bësh sërish një bashkëpunim me Dafinën, apo bëhet xheloze Sara”, ishte pyetja të cilën e lexoi Jonida Shehu në emision.

Ndërsa Ledri Vula u përgjigj:

“Po të ishte xheloze Sara, nuk do e kisha bërë as këngën e kaluar gjatë verës. Dafina është shumë e talentuar dhe në studio me të dalin shumë lehtë këngët. Është super talent dhe kam qejf të punoj me njerëz të talentuar. Gjërat shkojnë shumë lehtë me të”

Ai po ashtu ka folur në lidhje me fanset që ndoshta do ju jetë thyer zemra kur morën vesh që Ledri është i dashuruar me Sara Hoxhën.

Reperi i njohur me batutë ktheu përgjigje që edhe atij i thyhet zemra kur sheh vajza të bukura.

“Sa herë ma kanë thyer zemrën mua gocat. Çdo femër e bukur që kalon afër ta thyen zemrën pak”, është shprehur ai duke qeshur.