Edhe kjo? E “kryqëzojnë” për operacionet plastike, reagon ashpër Bella Hadid: Mund të… (FOTO) – AlpeGossip
Edhe kjo? E “kryqëzojnë” për operacionet plastike, reagon ashpër Bella Hadid: Mund të… (FOTO)

Edhe kjo? E “kryqëzojnë” për operacionet plastike, reagon ashpër Bella Hadid: Mund të… (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të mira në të gjithë botën, por për fat të keq, së fundmi është vënë në qendër të kritikave lidhur me kryerjen e operacioneve plastike.

Shumë komentues e kanë akuzuar për ndërhyrje në buzë, hundë dhe mollëza, mirëpo Bella nuk ka qëndruar duarkryq e ka vendosur të flasë. Jo vetëm që nuk ka pranuar, por ka zbuluar gjithashtu se është e tmerruar nga mbushësit dhe operacionet në fytyrë.

“Unë nuk do të lejoja kurrë që të prishja fytyrën time të dashur me mbushës që do të më bllokonin lëkurën. Njerëzit mendojnë se unë kam bërë ndërhyrje, por jo. Nëse dëshironi mund të skanoni fytyrën time. Për më tepër unë jam rritur dhe tiparet sigurisht që ndryshojnë.” – ka thënë Bella

Gjithashtu 21 vjeçarja ka treguar se është bërë një mjeshtre e konturimit të fytyrës dhe krijimit të një lëkure me shkëlqim, që pas zbulimit të sëmundjes së saj Lyme në vitin 2012.