Alketa Vejsiu bën bashkë VIP-at! Albi Nako dhe Alba Hoxha shfaqen në krah të njëri tjetrit (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu bën bashkë VIP-at! Albi Nako dhe Alba Hoxha shfaqen në krah të njëri tjetrit (FOTO)

Alketa Vejsiu bën bashkë VIP-at! Albi Nako dhe Alba Hoxha shfaqen në krah të njëri tjetrit (FOTO)

Aktualisht po zhillohet “Class Fashion Show” eventi i përvitshëm që i dedikon një mbrëmje të veçantë fustaneve të nusërisë. “Class by Alketa Vejsiu” këtë vit ka zgjedhur që të mos jetë vetëm një personazh VIP që do shfaqet në sfilatë. Disa figura të bukura, por edhe të rëndësishme të ekraneve shqiptare do të jenë pjesë e sfilatës.

Në fotot e publikuara nga eventi, shikohen vipat e ftuar por ajo që na bën përshtypje është se Albi Nako dhe Alba Hoxha shfaqen sërish në krahun e njëri tjetrit./AlpeNews.al/