SIÇ NUK E KENI PARË ASNJËHERË/ Si duket Adelina Tahiri pa pikë grimi në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KENI PARË ASNJËHERË/ Si duket Adelina Tahiri pa pikë grimi në fytyrë  (FOTO)

SIÇ NUK E KENI PARË ASNJËHERË/ Si duket Adelina Tahiri pa pikë grimi në fytyrë (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Adelina Tahiri ka tërhequr vëmendjen që në daljen e saj të parë në ekran me pamjen e saj. Adelina prej një viti është martuar dhe ka sjell në jetë një djalë që e quajnë Jon.

Së fundmi, së bashku me familjen këngëtarja është nisur për disa ditë pushimi ku dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video nga vendi përrallor ku po pushon.

Siç dihet këngëtaren bjonde e shohim gjithmonë të kuruar deri në detaj, mirëpo si rrallëherë ajo ka publikuar së fundmi një foto ku shihet pa pikë makeup-i në fytyrë.

Me një foto nga plazhi dhe e skuqur nga dielli, Adelina ka treguar fytyrën e saj pa grim duke zbuluar kështu që është njësoj e bukur si me grim.