PAS SFILATËS SË SUKSESSHME/ Ami lë Shqipërinë “arratiset” e drejt… (FOTO) – AlpeGossip
PAS SFILATËS SË SUKSESSHME/ Ami lë Shqipërinë “arratiset” e drejt… (FOTO)

PAS SFILATËS SË SUKSESSHME/ Ami lë Shqipërinë “arratiset” e drejt… (FOTO)

Ditë më parë Ami organizoi sfilatën e koleksioneve të reja të fustaneve të nusërisë.
Si gjithnjë ajo rezultoi mjaft e suksesshme dhe u mirëprit nga publiku.

Pas punës së lodhshme dy mujore, siç ishte shprehur edhe vetë në Instagram, Ami ka vendosur ta shpërblejë pak veten duke udhëtuar drejt Miamit së bashku me ermalin.

Të dy kanë publikuar foto e video nga ky udhëtim.