Alban Ramosaj: Kur mami zbuloi se pija cigare, më goditi me shpullë – AlpeGossip
Alban Ramosaj: Kur mami zbuloi se pija cigare, më goditi me shpullë

Alban Ramosaj: Kur mami zbuloi se pija cigare, më goditi me shpullë

Kur jemi të vegjël shumica prej nesh duan të provojnë sa më shumë gjëra të reja edhe pse ndonjëherë nuk janë të aprovuara nga prindërit tanë.

Një prej tyre është pirja e cigares të cilën besojmë që shumë prej jush të paktën e kanë provuar njëherë në moshë të vogël të nisur nga kurioziteti.

I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut ka qenë Alban Ramosaj i cili ka treguar se si ka reaguar mami i tij kur e kapi duke pirë cigare.

“ Kam pirë cigare fshehtas i vogël dhe mami më dha një shpullë të mirë. “,- u shpreh Albani duke qeshur.

Epo fëmijët duhet të kuptojnë se pirja e duhanit nuk është e mirë as për të vegjlit e as për të rriturit.