TË SUKSESSHME! Vajzat e ekranit të përzgjedhra si IMAZH nga brandet e huaja (FOTOT) – AlpeGossip
TË SUKSESSHME! Vajzat e ekranit të përzgjedhra si IMAZH nga brandet e huaja (FOTOT)

TË SUKSESSHME! Vajzat e ekranit të përzgjedhra si IMAZH nga brandet e huaja (FOTOT)

Shumë nga vajzat e showbizzit shqiptarë janë bërë te famshme edhe jashtë Shqipërisë falë bukurisë dhe talentit që gezojnë.

Disa prej tyre janë zgjedhur nga markat e huaja dhe më të njohurat si imazhet kryesore të brandeve të tyre.

Së fundmi ishte Marina Vjollca e cila u zgjodh si ambasafore e brandit “Elisabetta Franchi” dhe si imazh që do përfaqësojë veshjet në Shqipëri dhe Kosovë.

Por jo vetëm Marina pasi ka edhe vajza të tjera nga showbizzi të cilat janë përgjedhur si imazhe nga markat e huaja.

Alpegossip.al ju sjell disa prej tyre.

Luana Vjollca u zgjodh si imazh i brandit të njohur “Guess”, e cila pati dhe  një set fotografik.

View this post on Instagram

I #Guess this is it. ✨✨✨

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Arbenita Ismailaj

Arbenita sigurisht që është një modele shumë e suksesshme dhe bashkëpunon me firma të njohura të veshjeve nëpër botë dhe bashkëpunimi i rradhës është me gjigandin e veshjeve sportive JD SPORTS.Bëhet fjalë për brandin e njohur britanik për të cilin Arbenita ka prezantuar veshjet e femrave siç shihet në fotot e mëposhtme.

Loredana është bërë imazh i “Karl Kani”, brend i dizajnerit të famshëm amerikan Karl Kani.

View this post on Instagram

@loredana 🍕

A post shared by KARL KANI 🦅 (@karlkaniclothing) on

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të njohura dhe të dashura të muzikës shqiptare. Së fundi Dhurata është bërë imazhi promovues i markës së njohur botërore të atleteve, “Puma”.