KALOI NJË MUAJ E GJYSËM NË TERAPI INTESIVE/ Kledi Kadiu tregon si është sot gjendja e të birit – AlpeGossip
KALOI NJË MUAJ E GJYSËM NË TERAPI INTESIVE/ Kledi Kadiu tregon si është sot gjendja e të birit

KALOI NJË MUAJ E GJYSËM NË TERAPI INTESIVE/ Kledi Kadiu tregon si është sot gjendja e të birit

Kledi Kadiu dhe bashkëshortja e tij Charlotte u bënë prindër për herë të dytë në Gusht të vitit 2021. Charlotte solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Gabriel.

Kaloi një muaj e gjysmë në terapi intensive, Kledi Kadiu tregon

Vogëlushi hasi probleme me shëndetin vetëm pak pas ardhjes së tij në jetë. 13 ditë pas lindjes ai kishte ethe dhe konvulsione të forta, simptoma të meningo-encefalitit. Gabrieli kaloi më shumë se një muaj e gjysmë në terapi intensive dhe bëri shumë ekzaminime.

Kaloi një muaj e gjysmë në terapi intensive, Kledi Kadiu tregon

Mbrëmjen e sotme Kledi ishte i ftuar në “Më lër të flas”, ku tregoi se si është sot gjendja e vogëlushit. “Ishin momente që asnjë person nuk i ka menduar. Ne jemi çifti i lidhur dhe gjetëm forcën te njëri-tjetrin. Charlotte është mësuese joge dhe e ka në natyrë qetësinë, por gjithsesi ishte një moment shumë i mirë. Djali tani është shumë më mirë”, tha Kledi.

Kaloi një muaj e gjysmë në terapi intensive, Kledi Kadiu tregon

Kaloi një muaj e gjysmë në terapi intensive, Kledi Kadiu tregon