Të gjithë po flasin për “gungën e çuditshme” në pantallonat e Ronelës/ Shihni përgjigjen EPIKE të këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë po flasin për “gungën e çuditshme” në pantallonat e Ronelës/ Shihni përgjigjen EPIKE të këngëtares (FOTO)

Të gjithë po flasin për “gungën e çuditshme” në pantallonat e Ronelës/ Shihni përgjigjen EPIKE të këngëtares (FOTO)

Tashmë Ronelën jemi mësuar t’a shohim si vajzën seksi por njëkohësisht dhe mjaft moskokçarëse të showbizz-it.

Shpesh ajo bëhet qendër diskutimi prej fotove apo ekstravagancën në klipet e saj muzikore, e së fundmi diçka mjaft e çuditshme ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në foton e fundit të postuar prej saj në Instagram, shfaqet e veshur me një palë paliçeta ngjyrë jeshile ulliri, që janë të lirshme veçanërisht në pjesën e poshtme.

Pjesa e varur dhe qëndrimi i këngëtares gjatë pozimit për foto kanë bërë që në pjesën intime të krijohet një rrudhë në formë gunge, që nuk ka kaluar pa u vënë re.

“Dukesh sikur ke penis”, i shkruan një ndjekës, i ndjekur nga shumë të tjerë që bëjnë batuta në lidhje me këtë detaj.

Por megjithatë, një gjë e tillë duket se nuk e ka sikletosur aspak Ronelën e cila nuk ka ngurruar të replikojë.