Uau: Valbona Selimllari del për herë të parë pa makeup në emision, shihni si duket (VIDEO) – AlpeGossip
Uau: Valbona Selimllari del për herë të parë pa makeup në emision, shihni si duket (VIDEO)

Uau: Valbona Selimllari del për herë të parë pa makeup në emision, shihni si duket (VIDEO)

Prej kohësh ajo njihet si një prej femrave më të bukura shqiptare dhe është një prej personazheve më të komentuar të showbizit. Megjithëse është bërë nënë, Valbona Selimllari gjithmonë ka rënë në sy për pamjen e saj të freskët si një vajzë e re.

Së fundmi, Valbona ishte e ftuar në ‘Mos i fol shoferit’, me Rudina Dembacaj. Në një video të publikuar në Instagram, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur ka dalë pa asnjë pikë makeup në fytyrë.

“Ua, se këtë gjë nuk e kam bërë asnjëherë, që të jem kështu. Megjithatë do shikoni ndryshimin.”- thotë Valbona dhe fillon të bëjë makeupin përpara kamerës.