“MOS U RRIT…”/ Sara Hoxha publikon FOTOT dhe i bën urimin e veçantë vetes – AlpeGossip
“MOS U RRIT…”/ Sara Hoxha publikon FOTOT dhe i bën urimin e veçantë vetes

“MOS U RRIT…”/ Sara Hoxha publikon FOTOT dhe i bën urimin e veçantë vetes

Pak ditë më parë, Sara Hoxha festoi 29-vjetorin e lindjes. Partneri i saj, reperi Ledri Vula kishte menduar një surprizë të këndshme për personin e zemrës. Ai organizoi një festë, ku mblodhi miqtë dhe njerëzit e tyre më të afërt.

Ata festuan deri vonë dhe nuk munguan pamjet nga festa, të cilën Sara e shijoi në maksimum. “Mos u rrit kurrë”, ishte urimi i saj për veten, teksa ndau në rrjetet sociale një album me foto shkëptur nga festa.

Megjithatë, duket se gjërat nuk kanë shkuar vaj pasi Sara ka zbuluar një moment të “sikletshëm”. “Momenti më i keq i natës. Pse duhet t’i fikësh qirinjtë çdo vit? A s’mund të vazhdojë festa pa tortë dhe qirinjtë e fryrë?”, shkruan Sara në një postim në “Instastory”.

FOTO