KARANTINA E VIP-AVE/ Nga prova e fustaneve te mbjellja e luleve. Ja si ishte sot dita e tyre e izoluar - AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Nga prova e fustaneve te mbjellja e luleve. Ja si ishte sot dita e tyre e izoluar

KARANTINA E VIP-AVE/ Nga prova e fustaneve te mbjellja e luleve. Ja si ishte sot dita e tyre e izoluar

Si çdo ditë edhe sot do sjellim disa nga momentet e karantinës së VIP-ave.

Izolimi në shtëpi atyre nuk ju bën përshtypje pasi po e kalojnë karantinën shumë mirë dhe po argëtohen në mënyra të ndryshme.

AlpeGOSSIP ju sjell disa nga momentet e karantinës së disa pres VIP-ave ditës e sotme.

Ori Nebijaj e ka kaluar ditën e sotme duke ndenjur pranë oxhakut të shtëpisë duke u ngrohur.

Mirjam Cani e ka kaluar ditën duke gatuar dhe ka ngrenë drekë bashkë me bashkëshortin e saj Alban Skënderaj, siç e shohim edhe në foton e mëposhtme.

Ami e ka kaluar një pjesë të ditë së sajë duke dalë në oborrin e shtëpisë dhe në instastoryn e saj trregon pemë që kanë çelur.

Aulona Musta e ka kaluar mjë pjesë së ditës së sajë në karantinë duke provuar fustanet e saja.

Xhensila Myrtezaj e ka kaluar një pjesë së kohë së saj me Besin dhe Vajzën e saj Ajkën në oborrin e shtëpisë duke mbjellë lule.