S’PËRMBAHET DOT! Luana Vjollca reagon si të gjitha femrat kur sheh Shpat Kasapin (FOTO) – AlpeGossip
S’PËRMBAHET DOT!  Luana Vjollca reagon si të gjitha femrat kur sheh Shpat Kasapin (FOTO)

S’PËRMBAHET DOT! Luana Vjollca reagon si të gjitha femrat kur sheh Shpat Kasapin (FOTO)

Vitet ikin, por këngëtari Shpat Kasapi do të mbetet gjithnjë një ndër meshkujt më tërheqës shqiptarë që ka bërë për vete vajzat me zërin dhe paraqitjen.

Fotot e tij në Instagram janë të mbushura me komplimente nga fanset femra dhe pas nuk mbetet as moderatorja Luana Vjollca.

Kjo e fundit e kishte të ftuar këngëtarin në emisionin e së shtunës dhe nuk i ka rezistuar dot dëshirës për ta komplimentuar për look-un e tij.

Në një foto që Shpati ka publikuar nga “Shiko kush Luan”, Luana i komenton: “Yll”.

Nuk e dimë se çfarë mendimi ka partneri Krenar Çoçaj për këtë koment, por nuk i vëmë dot faj moderatores.