Brandi i famshëm turk i poston foton por Oriola Marashi na tregon se ka dale si … (FOTO) – AlpeGossip
Brandi i famshëm turk i poston foton por Oriola Marashi na tregon se ka dale si … (FOTO)

Brandi i famshëm turk i poston foton por Oriola Marashi na tregon se ka dale si … (FOTO)

Dhe nëse e shikoni me vëmendje të vertetën ka thenë…

Është një ndër modelet më të suksesshme të momentit dhe ndër ato më seksi shqiptare. Oriola njëkohësisht pritet të bëjë namin me këngën e re, pasi u bë pjese e grupit OTR. Marashi ka publikuar një foto në Insta Story ku shihet në profilin e Instagramit të brandit të famshëm turk, Tarik Ediz. Por mbishkrimi i Orioles është komplet temë ndryshe.

“Si Xhoi kam dalë këtu”, shkruan Oriola duke iu drejtuar fotografit shqiptar, Endrit Mërtirit dhe bëhet fjalë për nënën e saj, Xhoi Jakaj. Mbase shume prej jush e njihni se ish drejtoreshë e burgut të grave.

Në foto Oriola dhe mami i saj Xhoi Jakaj