(FOTO) Shfaqet Albi Nako, provokimi i Ermal Mamaqit do ju bëjë të qeshni me lot - AlpeGossip
(FOTO) Shfaqet Albi Nako, provokimi i Ermal Mamaqit do ju bëjë të qeshni me lot

(FOTO) Shfaqet Albi Nako, provokimi i Ermal Mamaqit do ju bëjë të qeshni me lot

Pas përfundimit të spektaklit ‘Dance with me’ koreografi Albi Nako qëndroi larg rrjetetve sociale.

Por tashmë që ish partnerja e tij kthehet në Tiranë dhe Albi jep sinjale në Instagramin e tij. Ai ka publikuar një foto në Instagram teksa ndodhet në makinë. Por ajo që do ju bëjë të qenshni është reagimi i Ermal Mamaqit.

‘Mmmm sa i miiir’ ka shkruar ai shoqëruar me emoji që duken të qeshura me lot. Nga ana tjetër Albi nuk e ka getur të arsyeshme ti kthëjë përgjigje aktorit Mamaqi.

Albi dhe Klaudia u vunë në qendër të vëmendjes pas ndarjes së tyre, por tashmë duket se të dy kanë rrënën në qetësi.