ÇFARË PRESIM PAS “BIG BROTHER VIP”? Arbana Osmani e zbulon vetë (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË PRESIM PAS “BIG BROTHER VIP”? Arbana Osmani e zbulon vetë (FOTO)

ÇFARË PRESIM PAS “BIG BROTHER VIP”? Arbana Osmani e zbulon vetë (FOTO)

Prej disa muajsh Arbana Osmani i është përkushtuar formatit “Big Brother”, të cilit iu rikthye pas disa vitesh mungesë. Arbana është shprehur shumë e lumtur për shikueshmërinë e lartë që ka patur ky format duke ndarë me ndjekësit edhe disa momente nga prapaskena.

“Jam shumë e lumtur, krenare dhe pafund mirënjohëse. Kam shijuar çdo pjesë. Jam me fat që bëj punën që dua me njerëzit që dua”, shkruan Arbana.

Po çfarë presim pas Big Brother? – “Një film shumë të bukur në kinema që mezi pres ta shihni të gjithë”, përgjigjet moderatorja.