Fjorentina mbetet zyrtarisht në të shkuarën, Olsi ‘jep dhe jetën’ për të dashurën e re – AlpeGossip
Fjorentina mbetet zyrtarisht në të shkuarën, Olsi ‘jep dhe jetën’ për të dashurën e re

Fjorentina mbetet zyrtarisht në të shkuarën, Olsi ‘jep dhe jetën’ për të dashurën e re

Pas ndarjes nga ish banorja e Big Brother, Fjorentina Hallili, Olsi nuk është parë në shoqërinë e ndonjë femre të cilën, e ka pranuar si të dashurën e tij zyrtare.
Olsi ka mohuar të gjitha zërat që e kanë lidhur me vajzat sexy, me të cilat ka publikuar foto në rrjetet sociale. Por mesa duket këtë radhë diçka shumë serioze po ndodh me jetën e tij sentimentale.

Olsi ka publikuar disa video në ‘InstaStory’, në sfond të të cilave kishte vendosur muzikë romantike dhe i ka shoqëruar me disa ‘emoji’ zemra.

“Më prano kështu siç jam, pasuria për mua je ti! Unë të dua dhe ti mirë e di!”? ishte teksti i këngës që po dëgjonte ish banori.

Nga ana tjetër djali muskuloz i BB9 nuk ka treguar se kujt ia ka dedikuar këtë këngë, por me siguri vajza që i ka marrë zemrënkëtë këngë është duke e dëgjuar.