PREJ VITESH E LIDHUR ME KRENARIN/ Luana Vjollca flet për dasmën: Do e bëj private (VIDEO) – AlpeGossip
PREJ VITESH E LIDHUR ME KRENARIN/ Luana Vjollca flet për dasmën: Do e bëj private (VIDEO)

PREJ VITESH E LIDHUR ME KRENARIN/ Luana Vjollca flet për dasmën: Do e bëj private (VIDEO)

Prej vitesh moderatorja shumë e komentuar në media, Luana Vjollca është në një lidhje dashurie me biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj. Pavarësisht se dyshja janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, Luana ka preferuar lidhjen mos ta bëjë publike.

Megjithatë me rubrikën më të re “After Party”, në kanalin e saj në Youtube, Luana ka treguar për herë të parë si e mendon dasmën.

“Dasmë tradicionale apo private?”, ishte pyetja që iu drejtua moderatores.

“Private”, u përgjigj Luana.

Ajo iu përgjigj dhe shumë pyetjeve të tjera si: Pëlqej familjen e madhe, do preferonte më mirë lule sesa një dhuratë materiale, por kur u pyet nëse është single apo në një lidhje, preferoi të mbyllte intervistën.