“KËNGA MAGJIKE 2018″/ Ardit Çuni dhe Daniela Toçi fitojn çmimin e “Radio televizionit të 21” (FOTO) – AlpeGossip
“KËNGA MAGJIKE 2018″/ Ardit Çuni dhe Daniela Toçi fitojn çmimin e “Radio televizionit të 21” (FOTO)

“KËNGA MAGJIKE 2018″/ Ardit Çuni dhe Daniela Toçi fitojn çmimin e “Radio televizionit të 21” (FOTO)

Po mbahet mbrëmjen e sotme finalja e edicionit të 20 të “Kënga Magjike”. Pak më parë u dha çmimi “Radio Televizionit të 21” të cilin e ka fituar Ardit Çunid dhe Daniela Toçi me këngën “Qaj”.

Arsyeja që e fitoi kjo këngë ishte mesazhi i fortë që teksti përcillte tek publiku.