E MBANI MEND MARINËN 10 VITE MË PARË? Kjo VIDEO tregon ndryshimin e moderatores ndër vite – AlpeGossip
E MBANI MEND MARINËN 10 VITE MË PARË? Kjo VIDEO tregon ndryshimin e moderatores ndër vite

E MBANI MEND MARINËN 10 VITE MË PARË? Kjo VIDEO tregon ndryshimin e moderatores ndër vite

Moderatorja e dashur për publikun, Marina Vjollca ka pasur një karrierë të gjatë në “Top Chennel”.

Për 10 vite ajo prezantoi krah Edi Manushit emisionin “Procesi Sportiv”, por 3 vite më parë u largua për të bërë si fillim një shkëputje nga ekrani.

Por, ditën e sotme ajo është kthyer me nostalgji në emisionin “E Diell” në rubrikën sportive.

Nëpërmjet një videoje produksioni i ka kujtuar 10 vitet e saj në emisionin e sportit dhe sigurisht që Marina u emocionua.

Ndër vite vihet re edhe ndryshimi me moshën i moderatores, dhe vihet re që pozitiviteti e ka shoqëruar gjithmonë Marinën.

Gjatë intervistës Edi Manushi e ka ngacmuar nëse ajo do të rikthehet në “Top Channel” në shtator dhe Marina zgjoshi që të mos japë asnjë përgjigje, ndërsa moderatori tha se mundësia nuk përjashtohet.

Tashmë Marina është pjesë e spektaklit të humorit “Klanifornia” aty ku duket se është përshtatur mjaft mirë.