Mirëserdhët në epokën e atleteve “të gjyshit” – AlpeGossip
Mirëserdhët në epokën e atleteve “të gjyshit”

Mirëserdhët në epokën e atleteve “të gjyshit”

Do të mund t’i gjeni nga markat prestigjioze si “Balenciaga” dhe “Louis Vuitton”, deri te firmat dedikuar atleteve si “Nike” apo “Reebok”.

Veshjet “casual” kanë pësuar një revolucion, duke u drejtuar më shumë nga rehatia.

Dhe influencueset e modës si, Kendall dhe Bella, janë të parat që kanë nisur ta ndjekin.

Por a do t’i vishni dhe ju të ashtuquajturat “atletet e gjyshit”?

E kemi fjalën për atletet që janë me gomë të gjerë dhe të trashë, të cilat janë të kombinueshme me çdo stil veshjeje, klasik apo sportiv.

 

1. Kendall Jenner

2.Bella Hadid

3.Laura Harrier

4.Millie Bobby Brown

 

5.Hailey Baldwin