VIP-AT QË U NOXRRI BOJËN/ Bes Kallaku tallet keq dhe u publikon foton para 10 vitesh: Nga Sinani tek Ylli Baka (FOTO) – AlpeGossip
VIP-AT QË U NOXRRI BOJËN/ Bes Kallaku tallet keq dhe u publikon foton para 10 vitesh: Nga Sinani tek Ylli Baka (FOTO)

VIP-AT QË U NOXRRI BOJËN/ Bes Kallaku tallet keq dhe u publikon foton para 10 vitesh: Nga Sinani tek Ylli Baka (FOTO)

“10 year challenge” është sfida më e re në rrjetin social “Instagram”  ku shumë prej vip-ave shqiptar duket se nuk i kanë shpëtuar manisë për të publikuar foto para shumë vitesh.

Bes Kallaku është një ndër personazhet qëe  ka shijuar më shumë këtë lojë. Aktori ka publikuar  disa “challenge” të disa prej artistëve më të njohur të ekranit.

Fotot ishin shumë qesharake dhe ndjekësit janë argëtuar me  shkrimet “tallëse” të Besit. Me siguri po mendoni nëse kolegët e tij janë mërzitur dhe ne ju themi të rrini pa merak, pasi  edhe ata vetë kanë qeshur me ndryshimin drastik të tyren.

Ja disa prej personazheve të cilët nuk i shpëtuan “kurthit” të Besit.

Aulona Musta

View this post on Instagram

@aulonamusta @sipas_fatmes 😂

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Fatma Haxhialiu

View this post on Instagram

O marovaaaaaa @sipas_fatmes @sabiani_original

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Sinan Hoxha

Krist Prenga

View this post on Instagram

Vazhdojm pra @tx.34 dhe @kristprenga #10yearchallenge

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Ylli baka

View this post on Instagram

Ylli Bakaaaaaaa @yllibakaaa hahaahahahahaha o loku

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Ermal Fejzullahu dhe Ermal Mamaqi

Capital T

View this post on Instagram

Vazhdojme pak…. @truekapo

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on