“TOKË E XANUN”/ FOTO: Françeska Jaçe publikon të PASMET nudo. Heq dhe reçipetat – AlpeGossip
“TOKË E XANUN”/ FOTO: Françeska Jaçe publikon të PASMET nudo. Heq dhe reçipetat

“TOKË E XANUN”/ FOTO: Françeska Jaçe publikon të PASMET nudo. Heq dhe reçipetat

Françeska Jaçe nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari. Në foton e fundit pranë një pishine ajo ka ‘goditur’ pa mëshirë ndjekësit e shumtë. Poza që ka marrë e në veçanti fakti që i ka hequr bikinit në pjesën e sipërme e kanë bërë atë të duket akoma më seksi. “Tokë e xanun”, ka shkruar Jaçe pranë imazhit tek i cili komentet ishin të shumta, nga më të ndryshmet.