“Legen, frikacak”, Stresi shpërthen në ofendime të rënda kundër reperit shqiptar – AlpeGossip
“Legen, frikacak”, Stresi shpërthen në ofendime të rënda kundër reperit shqiptar

“Legen, frikacak”, Stresi shpërthen në ofendime të rënda kundër reperit shqiptar

Reperi i njohur Stresi së u bë pjesë e opsionit të famshëm në “Instagram” dhe u është përgjigjur orët e fundit pyetjeve që fansat i bënë.  Atij i është kërkuar që të tregojë mendimin  tij për disa nga reperët e njohur shqiptar dhe fansat janë habitur kur këngëtari ka shpërthyer në ofendime kundër reperit Mc Kresha.

Një nga fansat e tij e ka pyetur se përse nuk pajtohet me Mc Kreshën dhe të bëjnë një duet së bashku. Stresi nuk është përmbajtur dot dhe e ka sharë rëndë reperin e  hitit ‘Era’.

“A je more normal s’boj këngë me pidha une e me legena e me frikacak që shiten mafiasha nëpër spote po në realitet ta hajnë mutin se i kom pa moti çka mujn me bo. Si repera janë të mirë por nuk janë në karakter temin”, ka thënë Stresi.