"RRËFEHET MË NË FUND"/ Kush ia ka thyer zemrën Young Zerkës? (VIDEO) - AlpeGossip
“RRËFEHET MË NË FUND”/ Kush ia ka thyer zemrën Young Zerkës? (VIDEO)

“RRËFEHET MË NË FUND”/ Kush ia ka thyer zemrën Young Zerkës? (VIDEO)

Zerka është nje nga artistët e rinj të talentuar i cili ka spikatur për stilin, bashkëpunimet apo edhe për look-un e tij të veçantë. Zhanri të cilin ai e ka më shumë përzemër është muzika reggae.

Ai ka realizuar bashkëpunime me këngëtarë të njohur shqiptarë, si: Alban Skënderaj, Ledri Vula, Aurela Gaçe, Ronela Hajati… etj. Sot në “Wake Up” ai na foli për klipin e tij të ri ” Anna”.

Young Zerka në " Wake Up"

Kush ia ka thyer zemrën Young Zerkës?

Gepostet von Wake Up në Top Channel am Montag, 28. Mai 2018

“Anna ma ka thyer zemrën, arsyeja që është me dy “N” është se nuk ka Ana në Shqipëri po dhe nëpër botë. Nuk është thjesht dëshira ime, po shumica e fansave tani shtrihen pak dhe jashtë”, tha ai.

Young Zerka rrëfehet për klipin e këngës " Anna" dhe projektet e kësaj vere

Young Zerka bashkëpunim me Faydee, kënga publikohet pas dy ditësh…Zerka është nje nga artistët e rinj të talentuar i cili ka spikatur për stilin, bashkëpunimet apo edhe për look-un e tij të veçantë. Zhanri të cilin ai e ka më shumë përzemër është muzika reggae. Ai ka realizuar bashkëpunime me këngëtarë të njohur shqiptarë, si: Alban Skënderaj, Ledri Vula, Aurela Gaçe, Ronela Hajati… etj. Sot në " Wake Up" ai na rrëfeu se krahas realizimit të klipit më të ri " Anna", pas disa ditësh vjen për fansat me një këngë të re në një bashkëpunim me këngëtarin e huaj Faydee.

Gepostet von Wake Up në Top Channel am Montag, 28. Mai 2018

Por jo vetëm “Anna”, Young Zerka bëri të ditur se pas disa ditësh vjen për fansat me një këngë të re në një bashkëpunim me këngëtarin e huaj Faydee.