Po mendoni për dasmën e Sarës dhe Ledionit? Ky veprim i moderatorit na bëri të kuptojmë shumë…(FOTO) – AlpeGossip
Po mendoni për dasmën e Sarës dhe Ledionit? Ky veprim i moderatorit na bëri të kuptojmë shumë…(FOTO)

Po mendoni për dasmën e Sarës dhe Ledionit? Ky veprim i moderatorit na bëri të kuptojmë shumë…(FOTO)

Janë ndër çiftet më trendi të showbizz-it dhe duket se tashmë lumturia mes tyre është gjithmonë e në nivele më të larta pas ardhjes në jetë të vogëlushit të tyre London.

Ndonëse kanë një marrëdhënie për tu admiruar, dyshja akoma nuk e ka celebruar marrëdhënien e tyre në altar dhe të shumtë janë zërat që flasin për një martesë të mundshme në Como të Italisë.

Ndonëse pa një martesë zyrtare, logjikisht as Sara as Ledioni nuk duhet të kenë unazë martese por ja që nuk ndodh kështu.

Ledioni ka postuar një foto në Instastory teksa Sara shihet të ketë dy unaza në duar.

“I ka vendosur të dyja unazat”- ka shkruar Ledioni si mbishkrim të fotos.

Me shumë gjasa dasma do të zhvillohet së shpejti, na mbetet vetëm të presim për të zbuluar destinacionin dhe detajet.