E QUAJNË GAY, por shikoni sa SEKSI është e “dashura” e Zogut të Tiranës (FOTO) – AlpeGossip
E QUAJNË GAY, por shikoni sa SEKSI është e “dashura” e Zogut të Tiranës (FOTO)

E QUAJNË GAY, por shikoni sa SEKSI është e “dashura” e Zogut të Tiranës (FOTO)

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës është një ndër personazhet më interesante në Shqipëri.

I njohur për veshjen, ecjen dhe sjelljen, Nikaj vazhdon të ushtrojë profesionin si gazetar në një emision mëngjesi në Shqipëri.

Pavarësisht zërave dhe dyshimeve të forta se ai është homoseksual, Zogu i Tiranës vazhdon të provojë të kundërtën.

Së fundmi është lidhur me një vajzë shumë seksi e cila nga fotot në Instagram nuk i lë aspak hapësirë imagjinatës.

Ai kaloi disa ditë pushime së bashku me të dashurën e re në Shëngjin.