“GAZI,DËGJO VËLLAIN”/ 3 këshillat që i dha Erion Veliaj Gaz Pajës ditën e martesës – AlpeGossip
“GAZI,DËGJO VËLLAIN”/ 3 këshillat që i dha Erion Veliaj Gaz Pajës ditën e martesës

“GAZI,DËGJO VËLLAIN”/ 3 këshillat që i dha Erion Veliaj Gaz Pajës ditën e martesës

Aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja u kurorëzua dje në martesë me bukuroshe Ira Seferi në tarracën e Bashkisë së Tiranës nga Erion Veliaj. Kryebashkiaku ka postuar sot disa foto nga dita më e lumtur e çiftit dhe i ka dhënë 3 këshilla Gazit.

“Gazi, degjo vllain, 3 keshilla:

Fjalet kyc ne nje martese afatgjate jane kater: Ke t’drejte, faji im!

Asnjehere mos qesh me zgjedhjet e gruas tende – se ti je nje prej tyre!

Mos harro kurre, 1 Qershori s’eshte festa e femijeve, eshte pervjetori yt i marteses!

Te trashegoheni vllai im, ju duam shume!”

Kujtojmë që në darkë çifti mbajti dasmën madhështore të organizuar nga “Ami Event”, ku të ftuar ishin shumë personazhe VIP.