POSTOI FOTO ME KËMBËT LART/ Fansat i kthehen Taynas: E ke tepruar, jeni bërë si porno star – AlpeGossip
POSTOI FOTO ME KËMBËT LART/ Fansat i kthehen Taynas: E ke tepruar, jeni bërë si porno star

POSTOI FOTO ME KËMBËT LART/ Fansat i kthehen Taynas: E ke tepruar, jeni bërë si porno star

Reperja e dashur për publikun, Tayna, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Përveç postimeve për punën, ajo herë pas here ndan me ndjekësit edhe imazhe mjaft provokuese.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa Tayna ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet shumë seksi. Në pozën në fjalë, reperja shfaqet me njërën këmbë lart në mur, e bashkëngjitur me të shkruan: “Ca bot ju?”.

Postoi foton me këmbët lart, fansat i kthehen Tayna-s: E ke tepruar,

Poza e saj ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet, nga ato pozitive deri tek ato negative.

“E ke tepru boll ma se lat nam jeni bo si porno star ma keq”, ishte një ndër komentet negative, që ndjekësit nuk ia kursyen reperes së njohur.

Postoi foton me këmbët lart, fansat i kthehen Tayna-s: E ke tepruar,

Postoi foton me këmbët lart, fansat i kthehen Tayna-s: E ke tepruar,