NGA E THJESHTA NË EKSTRAVAGANTE/ Këto janë veshjet e moderatoreve për këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NGA E THJESHTA NË EKSTRAVAGANTE/ Këto janë veshjet e moderatoreve për këtë javë (FOTO)

NGA E THJESHTA NË EKSTRAVAGANTE/ Këto janë veshjet e moderatoreve për këtë javë (FOTO)

Një javë tjetër po kalon dhe moderatoret tona bukuroshe na treguan se ato mund të eksperimentojnë shumë mirë me veshjet duke u dukur gjithnjë të bukura.

Tashmë vjeshta ka nisur dhe kjo mund të vihet re dhe të kuptohet nga stili veshjes së moderatoreve tona bukuroshe. Krahët e gjata dominojnë tek të gjitha veshjet, të vetmet që e kanë thyer ”rregullin” janë Marina dhe Bieta të cilat kanë preferuar të tregojnë krahët.

Gjithsesi, nga të thjeshta e deri në ato ekstravagante, veshjet e kësaj jave na kanë vërtetuar se moderatoret tona duken bukur me gjithçka veshur. /AlpeGossip.al

Bieta Sulo

Luana Vjollca

Ilda Bejleri

Orinda Huta

Rudina Magjistari

Marina Vjollca

Rudina Dembacaj

Alketa Vejsiu

Roza Lati